On Fri, 2007-06-08 at 14:11 +0300, Razvan Stoica wrote: > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf > Of Spamyo Unow > Sent: Friday, June 08, 2007 2:07 PM > To: Romanian Linux Users Group > Subject: Re: [rlug] bitdefender si alterare headere > > On 6/8/07, Razvan Stoica <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :) > > Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un > A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot. >
desi inclin sa ii dau dreptate pe partea cu ShitDefender. > Auzi... Da' tu esti cu capu'? Te-ai apucat sa dai raspunsuri de 2 lei la > toate subiectele? > Mai bine iti dai tu un shutdown. Sau... cum se mai zice pe aici... mori ma! > > Razvan > > > _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
