On Fri, 2007-06-08 at 14:11 +0300, Razvan Stoica wrote:
> 
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> Of Spamyo Unow
> Sent: Friday, June 08, 2007 2:07 PM
> To: Romanian Linux Users Group
> Subject: Re: [rlug] bitdefender si alterare headere
> 
> On 6/8/07, Razvan Stoica <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :)
> 
> Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un
> A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot.
> 

desi inclin sa ii dau dreptate pe partea cu ShitDefender.

> Auzi... Da' tu esti cu capu'? Te-ai apucat sa dai raspunsuri de 2 lei la
> toate subiectele? 
> Mai bine iti dai tu un shutdown. Sau... cum se mai zice pe aici... mori ma!
> 
> Razvan
> 
> 
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui