On Fri, 2007-06-08 at 13:51 +0300, Razvan Stoica wrote: [snip] > > > > Cu ocazia asta, ii rog pe unul din fostii mei colegi sa-mi expuna, pe > scurt, > > care ar fi avantajele mele daca as face upgrade. Poate mai sunt si altii > in > > situatia asta si ar beneficia de informatii. > > Iti dau pe personala sa nu zica lumea ca fac reclama ;) > > > Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :)
Printre multe altele, my personal favourites implementate de la 1.6.2 incoace (current is 2.1): * user & group management * RBL & imgfilter support in Antispam (plus multe imbunatatiri la detectie) * Improved (and useful) logging system pentru majoritatea componentelor pe mai multe nivele * Improved quarantine. Multiple quarantines. Search & restore option for quarantine. -- J <flame us, don't flame teh list with "what does that button do?" questions>
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
