On Fri, 2007-06-08 at 13:51 +0300, Razvan Stoica wrote:
[snip]
> > 
> > Cu ocazia asta, ii rog pe unul din fostii mei colegi sa-mi expuna, pe
> scurt, 
> > care ar fi avantajele mele daca as face upgrade. Poate mai sunt si altii
> in 
> > situatia asta si ar beneficia de informatii.
> 
> Iti dau pe personala sa nu zica lumea ca fac reclama ;)
> 
> 
> Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :)

Printre multe altele, my personal favourites implementate de la 1.6.2
incoace (current is 2.1):

* user & group management
* RBL & imgfilter support in Antispam (plus multe imbunatatiri la
detectie)
* Improved (and useful) logging system pentru majoritatea componentelor
pe mai multe nivele
* Improved quarantine. Multiple quarantines. Search & restore option for
quarantine. 


--
J <flame us, don't flame teh list with "what does that button do?" questions>

Attachment: signature.asc
Description: This is a digitally signed message part

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui