-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Alexandru Balan Sent: Friday, June 08, 2007 1:30 PM To: Romanian Linux Users Group Subject: Re: [rlug] bitdefender si alterare headere
On Thu, 2007-06-07 at 21:37 +0300, Mihai Maties wrote: [snip] > > Pe principiul "atata timp cat merge si nu am probleme" eu inca folosesc > generatia veche, adica BitDefender v1.6.2. singura problema e ca la un moment nu foarte indepartat o sa se renunte la suportul pentru 1.6.2. > > Cu ocazia asta, ii rog pe unul din fostii mei colegi sa-mi expuna, pe scurt, > care ar fi avantajele mele daca as face upgrade. Poate mai sunt si altii in > situatia asta si ar beneficia de informatii. Iti dau pe personala sa nu zica lumea ca fac reclama ;) Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :) Razvan _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
