On 6/8/07, Razvan Stoica <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :)

Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un
A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot.

--
..zzZZ

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui