-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Spamyo Unow Sent: Friday, June 08, 2007 2:07 PM To: Romanian Linux Users Group Subject: Re: [rlug] bitdefender si alterare headere
On 6/8/07, Razvan Stoica <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :) Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot. Auzi... Da' tu esti cu capu'? Te-ai apucat sa dai raspunsuri de 2 lei la toate subiectele? Mai bine iti dai tu un shutdown. Sau... cum se mai zice pe aici... mori ma! Razvan _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
