-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Spamyo Unow
Sent: Friday, June 08, 2007 2:07 PM
To: Romanian Linux Users Group
Subject: Re: [rlug] bitdefender si alterare headere

On 6/8/07, Razvan Stoica <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Mai bine da aici, ca poate mai sunt si altii interesati. :)

Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un
A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot.

Auzi... Da' tu esti cu capu'? Te-ai apucat sa dai raspunsuri de 2 lei la
toate subiectele? 
Mai bine iti dai tu un shutdown. Sau... cum se mai zice pe aici... mori ma!

Razvan


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui