On Fri, 2007-06-08 at 14:25 +0300, Florin Samareanu wrote: > > Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un > > A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot. > > desi inclin sa ii dau dreptate pe partea cu ShitDefender.
Pe Windows ii dau si eu dreptate. Bitdefender de Windows e nasol de tot. Dar Bitdefender pentru *NIX e foarte bun. Baietii de la partea de *NIX se straduiesc sa faca un antivirus rapid, de calitate, si care urmareste indeaproape standardele. Nu stiu citi dintre voi ati vazut prezentarea de la LOAD 2007, dar eu am fost destul de placut impresionat de algoritmii pe care-i folosesc in produsul asta. -- Adrian Fita _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
