On Fri, 2007-06-08 at 14:25 +0300, Florin Samareanu wrote:
> > Mai bine renunti de tot la ShitDefender si te apuci sa folosesti un
> > A/V adevarat. Sau si mai bine, da un reboot.
>
> desi inclin sa ii dau dreptate pe partea cu ShitDefender.

Pe Windows ii dau si eu dreptate. Bitdefender de Windows e nasol de
tot. 

Dar Bitdefender pentru *NIX e foarte bun. Baietii de la partea de *NIX
se straduiesc sa faca un antivirus rapid, de calitate, si care urmareste
indeaproape standardele. Nu stiu citi dintre voi ati vazut prezentarea
de la LOAD 2007, dar eu am fost destul de placut impresionat de
algoritmii pe care-i folosesc in produsul asta.

-- 
Adrian Fita


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui