Eu inca nu am o opinie foarte bine formata in privinta posesiei armelor si pot spune ca vad argumente de ambele parti dar totusi, parca vorba asta apoape cliseu pe aici "guns don't kill poeple, people kill people" suna destul de adevarata...
Pe de alta parte este USA singura tara din lume unde omul de rand poate detine legal arme de foc? R > Mircea, o parte din raspuns cred ca e aici: http://www.nytimes. com/2007/ 04/17/opinion/ 17tue1.html? hp M. __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com [Non-text portions of this message have been removed]

