Eu inca nu am o opinie foarte bine formata in privinta posesiei armelor si pot 
spune ca vad argumente de ambele parti dar totusi, parca vorba asta apoape 
cliseu pe aici "guns don't kill poeple, people kill people" suna destul de 
adevarata...



Pe de alta parte este USA singura tara din lume unde omul de rand poate detine 
legal arme de foc?



R








>

Mircea, o parte din raspuns cred ca e aici:

http://www.nytimes. com/2007/ 04/17/opinion/ 17tue1.html? hp



M.










__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui