--- In [email protected], <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Nu mai vorbim de injunghieri. Nu conteaza ca e o singura victima 
> (inocenta) sau mai multe. Sunt nefericite prilejuri de a comenta 
> eventual ce masuri am  mai putea lua. 

pai exact despre asta era vorba - ce masuri crezi ca ar trebui sa ia
autoritatile americane ca sa limiteze/sa previna astfel de tragedii
provocate cu arme de foc?

Raspunde prin e-mail lui