--- In [email protected], <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Nu mai vorbim de injunghieri. Nu conteaza ca e o singura victima > (inocenta) sau mai multe. Sunt nefericite prilejuri de a comenta > eventual ce masuri am mai putea lua.
pai exact despre asta era vorba - ce masuri crezi ca ar trebui sa ia autoritatile americane ca sa limiteze/sa previna astfel de tragedii provocate cu arme de foc?

