Mesajele pe net nu prea au relevanta. Exprimarea opiniei in public ajuta in asemenea momente. Din pacate PSD isi toarna otrava mai departe fara sa tina seama de public. Poate ca stiu ei ce stiu... Poate nu degeaba l-au reactivat pe Iliescu. Daca nu comentam atitudinea, tonul, putem spune ca avem de-a face cu un exercitiu de aplicare a constitutiei, totul in litera legii. Mai rar se intampla dar face parte si asta idn joc. Ramane de vazut ce va mai fi
Marius Dobrin www.inda.ro www.geocities.com/marius_dobrin www.geocities.com/revista_pasager [Non-text portions of this message have been removed]

