Mihai, Nu am nici un complex de inferioritate. Nu-mi place insa a vedea mereu RO ca inapoiata etc etc... Exista lucruri bune si lucruri rele peste tot. Fiecare simtim nevoia sa cuprindem intr-o fraza totul insa totdeauna vom gasi si argumente puternice care nu intra acolo.
De acord sa nu prelungim discutia politica. Legat de subiectul asta al zilei riscul mi se pare a folosi prilejul pt a ataca scena politica. Pt ca una este sa critici jocul unor actori si alta sa critici existenta teatrului.

