Mihai,
Nu am nici un complex de inferioritate.
Nu-mi place insa a vedea mereu RO ca inapoiata etc etc...
Exista lucruri bune si lucruri rele peste tot.
Fiecare simtim nevoia sa cuprindem intr-o fraza totul insa totdeauna vom 
gasi si argumente puternice care nu intra acolo.

De acord sa nu prelungim discutia politica.
Legat de subiectul asta al zilei riscul mi se pare a folosi prilejul pt 
a ataca scena politica. Pt ca una este sa critici jocul unor actori si 
alta sa critici existenta teatrului.

Raspunde prin e-mail lui