--- In [email protected], "cultural_society_orpheus" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > >Era corect daca se afirma ca PD isi toarna otrava mai departe. > Ce culoare politica are acest partid?Cred ca are culoarea > curcubeului.Cat la suta din electorat au votat PD?
Cu capt. Nemo la timona, ma indoiesc ca partidul asta are culoarea curcubeului:) Nimic din ce ai scris nu infirma ce am spus eu. Totusi, permite'mi sa ma indoiesc ca cei care de care zici ca sunt viitorul, sunt chiar asa. O data pentru ca puterea o au de fapt urukhaii PSD, a doua, ca istoria lor arata un pic contrariul si a treia, cu Vacaroiu la Cotroceni trebuie sa ai un simt al umorului elefantin ca sa afirmi asa ceva. Dar hai sa mai lasam politichiile deoparte, cred ca sunt alte grupuri destinate acestui subiect suav. De asemenea, sper ca nu iti cer prea mult sa te semnezi, sa stim si noi cu cine vorbim. Desigur, mai exista posibilitatea ca mesajul anterior sa fi fost opera colectiva a acestei societati culturale Orpheus (chiar, ce face? societatea si nu Orfeus, desigur). M.

