scuze, ma grabesc sa mai adaug ceva... Din pacate traim inca efectele 1989 in partea lor negativa. FSN de atunci continua sa aiba puterea. Atata timp cat Iliescu si urmasii lui au aceasta putere va fi foarte greu .... E nevoie de timp si de atitudine supla pt a construi alternativa la FSN. scuze..:)
- [RomaniaUSA] ce parere aveti? irene First
- [RomaniaUSA] ce parere aveti? marius
- [RomaniaUSA] Re: ce parere aveti... Mihail Bota
- [RomaniaUSA] Re: ce parere a... marius
- [RomaniaUSA] Re: ce pare... Mihail Bota
- [RomaniaUSA] Re: ce... [EMAIL PROTECTED]
- [RomaniaUSA] Re... [EMAIL PROTECTED]
- [RomaniaUSA] Re: ce parere a... cultural_society_orpheus
- [RomaniaUSA] Re: ce pare... Mihail Bota
- Re: {Disarmed} [Rom... Sannicolau Mare-Timis-Romania-UE
- Re: {Disarmed} ... sandu macelaru
- {Disarmed} ... Mircea Balaceanu
- [RomaniaUSA] Re: ce... cultural_society_orpheus
- [RomaniaUSA] Re... Mircea Balaceanu
- [RomaniaUSA... Mihail Bota
- [RomaniaUSA... Mircea Balaceanu
- Re: [RomaniaUSA] Re... Oana Radulescu

