scuze,
ma grabesc sa mai adaug ceva...
Din pacate traim inca efectele 1989 in partea lor negativa.
FSN de atunci continua sa aiba puterea.
Atata timp cat Iliescu si urmasii lui au aceasta putere va fi foarte 
greu ....
E nevoie de timp si de atitudine supla pt a construi alternativa la FSN.
scuze..:)

Raspunde prin e-mail lui