Pai in esenta ei politica e cam aceeasi indiferent de secole.
Cucerirea si pastrarea puterii inseamna cam aceleasi atitudini ca acum sute de 
ani.
Populism este la greu si in America, banul decide peste tot... 
Poate la noi se ridica poalele mai colorat decat in alta parte unde se afiseaza 
o masca pertinenta.

Marius Dobrin
www.inda.ro
www.geocities.com/marius_dobrin
www.geocities.com/revista_pasager

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui