WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com  


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


Archiwum Wiadomosci Z Bialego Swiata:

www.mail-archive.com/tworczosc@yahoogroups.com/maillist.html


  05 MAJA, 32 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Nie tylko sędzia będzie mógł przerwać mecz

[2] Izrael: Policja zamierza skutecznie usuwać osadników

[3] Gyurcsany: Nie podaliśmy ręki ofiarom Holocaustu

[4] Dwaj młodzi Palestyńczycy zabici przez izraelskich żołnierzy

[5] Pracownik Pentagonu aresztowany za przekazywanie danych izraelskiemu lobby

[6] Niemcy: Siedem lat więzienia dla neonazisty


WIADOMOSC I: Nie tylko sędzia będzie mógł przerwać mecz


 

Od najbliższej kolejki ligowej nie tylko sędziowie główni będą mogli odwołać lub przerwać mecze piłkarskie w Argentynie, ale także obserwatorzy powołanej niedawno Federalnej Rady ds. Bezpieczeństwa Imprez Piłkarskich (Confesef).

Jest to odpowiedź władz argentyńskich na ostatnie akty antysemityzmu i ksenofobii na stadionach. Confesef powstała w marcu, a przewodniczy jej minister ds. bezpieczeństwa. Obserwatorzy Confesef będą obecni na wszystkich meczach mistrzostw kraju. Otrzymali nakaz natychmiastowego reagowania na najmniejsze przejawy nienawiści rasowej.

W zeszłym tygodniu podczas drugoligowego meczu w Cordobie na trybunach pojawiły się wielkie flagi ze swastykami, niektóre w barwach narodowych błękitno-białych, a w prowincji Misiones w północno-wschodniej części kraju klub amatorski nazwano "Holocauste".

Wywołało to ostrą reakcję wspólnoty żydowskiej, najliczniejszej w Ameryce Łacińskiej. Szacuje się, że argentyńska diaspora żydowska liczy 300 tys. osób.

W ostatnich latach w Argentynie dochodziło do ataków na osoby pochodzenia żydowskiego. Najgroźniejszy miał miejsce 18 lipca 1994 roku, gdy potężna eksplozja zniszczyła 7-piętrowy budynek organizacji żydowskiej w Buenos Aires, powodując śmierć 86 osób oraz zranienie ponad 250 ludzi. Był to najbardziej zbrodniczy zamach terrorystyczny w historii Argentyny i najkrwawszy przeciwko Żydom spoza Izraela od zakończenia II wojny światowej.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1715,wid,7124365,wiadomosc.html


WIADOMOSC II: Izrael: Policja zamierza skutecznie usuwać osadników


 

Policja izraelska ogłosiła taktykę usuwania opornych osadników żydowskich z osiedli w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Przewidziano użycie oddziałów specjalnych policji, a także dźwigów i kontenerów. Na każdego usuwanego przemocą osadnika ma przypadać czterech policjantów. Rzecznik policji Awi Zelba zapowiedział, że osadników, uciekających na dachy domów, policjanci będą zapędzać do kontenerów bagażowych, podnoszonych przez dźwigi.

Każdy dom w przeznaczonych do likwidacji osiedlach ma być otaczany przez oddział 17 policjantów i żołnierzy. Funkcjonariusze formalnie zażądają od mieszkańców ewakuacji, a w razie odmowy będą wyważać drzwi i okna i usuwać ludzi przemocą.

Wielu osadników zapowiada stawianie biernego oporu; policja nie wyklucza, że dojdzie również do aktów przemocy i zapowiada, że będzie na to przygotowana. Przewidziano nawet obecność policyjnych negocjatorów, na wypadek, gdyby któryś z osadników groził użyciem broni, przeciwko sobie lub innym.

Z najnowszego sondażu, opublikowanego przez dziennik "Jedijot Achronot" wynika, że ponad 60 proc. osadników nie zamierza stawiać czynnego oporu. Cztery procent ankietowanych zapowiedziało jednak, że będzie się "fizycznie przeciwstawiać" ewakuacji.

Likwidacja wszystkich osiedli żydowskich w Strefie Gazy i czterech ze 120 osiedli na Zachodnim Brzegu ma się rozpocząć latem, zapewne w połowie sierpnia.

 

http://info.onet.pl/1092533,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC III: Gyurcsany: Nie podaliśmy ręki ofiarom Holocaustu


 

Ludzie nie byli "dość silni", by "podać rękę ofiarom Holocaustu" - powiedział w czwartek premier Węgier Ferenc Gyurcsany w niemieckim obozie zagłady Auschwitz-Birkenau.

 

Nie podaliśmy ręki ofiarom, nie byliśmy wystarczająco silni. Te potworności zostały popełnione przez nikogo innego, jak my sami, rodzaj ludzki" - powiedział w czasie węgierskiej uroczystości przed blokiem nr 18, upamiętniającym eksterminację 450 tys. Żydów węgierskich w Auschwitz.

Żydzi węgierscy stanowili blisko połowę Żydów europejskich - ponad 1 mln - którzy zostali zamordowani w Auschwitz przez niemieckich nazistów.

 

http://info.onet.pl/1092401,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC IV: Dwaj młodzi Palestyńczycy zabici przez izraelskich żołnierzy


 

Dwaj młodzi Palestyńczycy zostali zastrzeleni w środę wieczorem przez izraelskich żołnierzy w pobliżu Ramalli na Zachodnim Brzegu Jordanu - podały źródła palestyńskie.

 

17-latkowie zginęli, gdy obrzucali kamieniami żołnierzy strzegących tzw. muru bezpieczeństwa, oddzielającego Izrael od ziem palestyńskich w pobliżu wioski Beit Likija na południowy zachód od Ramalli.

Izrael twierdzi, że mur jest potrzebny, by utrudnić przedostawanie się do Izraela palestyńskim terrorystom-kamikadze. Dla Palestyńczyków jest to zabór ich ziemi.

AFP podała, że w sumie od początku intifady, czyli od września 2000 roku, zginęło 4755 osób, w tym 3693 Palestyńczyków i 988 Izraelczyków

 

http://info.onet.pl/1091990,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC V: Pracownik Pentagonu aresztowany za przekazywanie danych izraelskiemu lobby


 

Agenci FBI aresztowali analityka Pentagonu pod zarzutem przekazywania tajnych informacji o potencjalnych atakach na siły USA w Iraku pracownikom organizacji lobbystycznej, reprezentującej interesy Izraela.

 

58-letni Larry Franklin, zamieszkały w Kearnesville w stanie Wirginia Zachodnia, został aresztowany w środę i tego samego dnia miał być doprowadzony na wstępne przesłuchanie do okręgowego sądu federalnego.

Jak podało Ministerstwo Sprawiedliwości, w czerwcu 2003 r. Franklin przekazał tajne informacje dwóm pracownikom AIPAC (American Izrael Public Affairs Committee), głównej proizraelskiej grupy lobbystycznej w Waszyngtonie, uważanej za niezmiernie wpływową w stolicy USA.

Franklin pracował do niedawna w biurze podsekretarza ds. politycznych Ministerstwa Obrony Douglasa Feitha, neokonserwatysty uchodzącego za czołowego sympatyka Izraela w rządzie USA.

Aresztowany analityk ma doktorat z nauk politycznych ze specjalnością w zakresie problematyki Azji. W Pentagonie pracował nad zagadnieniami Iranu i krajów Bliskiego Wschodu.

Za przekazywanie lobbystom tajnych informacji grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Izrael jest najbliższym sojusznikiem USA na Bliskim Wschodzie.

 

http://info.onet.pl/1091945,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC VI: Niemcy: Siedem lat więzienia dla neonazisty


 

Na siedem lat więzienia skazał w środę najwyższy bawarski sąd krajowy niemieckiego neonazistę Martina Wiesego.

Sędziowie uznali 29-letniego ekstremistę za winnego kierowaniem terrorystycznym związkiem przygotowującym zamach na Żydowski Ośrodek Kultury i Modlitwy w Monachium oraz wielokrotnego naruszenia prawa o posiadaniu broni.

Wiese stał od wiosny 2002 r. na czele organizacji "Związek Koleżeński Południe".

Utworzony przez Wiesego sztab kierowniczy (Zespół Samoobrony) planował - zdaniem sądu - przeprowadzenie "krwawej rewolucji" i obalenie demokratycznego porządku prawnego w Niemczech. Celem działań, przewidujących stosowanie przemocy i zamachy, miało być ustanowienie narodowosocjalistycznej dyktatury - powiedział sędzia Bernd von Heintschel-Heinegg.

Członkowie organizacji rozważali podłożenie ładunku wybuchowego 9 listopada 2003 r. w czasie uroczystego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę żydowskiego ośrodka. W uroczystości miał także uczestniczyć ówczesny prezydent Niemiec Johannes Rau. Zdaniem sądu, plany zamachu znajdowały się w "stadium początkowym", nie doszło więc do bezpośredniego zagrożenia życia.

Dzięki wskazówce od policyjnego konfidenta, władze zatrzymały we wrześniu 2003 r. niedoszłych zamachowców i zarekwirowały zgromadzoną broń oraz materiał wybuchowy. Zabezpieczono m.in 1,2 kg trotylu, który neonaziści - jak sami zeznali - uzyskali z pancerfausta znalezionego w Polsce.

Trzej kompani Wiesego otrzymali kary pozbawienia wolności - 2 lata i trzy miesiące, 4 lata i trzy miesiące oraz 5 lat i dziewięć miesięcy. Sąd wymierzył kary nieco łagodniejsze od proponowanych przez prokuraturę, która domagała się ośmiu lat więzienia dla Wiesego. Główny oskarżony zaprzeczał konsekwentnie, jakoby kiedykolwiek przygotowywał zamach. Natomiast dwóch członków jego organizacji przyznało się do prowadzenia takich przygotowań. Prowadzono m.in. ćwiczenia z bronią w podmonachijskich lasach.

Wiese zapowiedział w ostatnim słowie, że nie zrezygnuje z neonazistowskiej działalności. "Tylko narodowosocjalistyczna praca może zapewnić niemieckiemu narodowi przyszłość" - powiedział.

Miesiąc temu bawarski sąd najwyższy skazał na kary pozbawienia wolności w zawieszeniu pięcioro innych neonazistów ze "Związku Koleżeńskiego Południe". Sędziowie wzięli pod uwagę młody wiek oskarżonych (18 - 23 lata) oraz fakt, że zdystansowali się od neonazistowskich haseł.

 

http://info.onet.pl/1091694,12,1,0,120,686,item.html     


   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

  


Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - Helps protect you from nasty viruses.

Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym