Propozycja jest bardzo dobra.
Można puścić propozycję do WP:BAR (chyba sekcja zasady) z sygnalizacją
na WP:TO i ewentualnie ogłoszenia lokalne - jak to miało miejsce ze
stubem. Wg mnie nie jest to konieczne (bo propozycja jest konkretna i
niekontrowersyjna), a lista oficjalnym kanałem komunikacji, ale
względy bezpieczeństwa :-)

Elfhelm

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym