| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Tomek
| Sent: Friday, January 14, 2011 8:44 PM
/
| Masz Cancre rację, ale wtedy w dyskusji wikiprojektu dobrze by zrobić
| sekcję z podobnym podsumowaniem, jak tu na liście, a na WP:TO i
| lokalnych podlinkować do sekcji, gdzie można by ew. zabrać głos :)
Masz nie masz :-)) - ok., zdecydujcie gdzie, bo faktycznie nie może być w
dwóch miejscah.
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l