> Miałam na myśli stronę
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie ,
> gdzie do tej pory toczyła się dyskusja, więc moim zdaniem dla spójności
> najlepiej byłoby kontynuować ją właśnie tam.

Masz Cancre rację, ale wtedy w dyskusji wikiprojektu dobrze by zrobić
sekcję z podobnym podsumowaniem, jak tu na liście, a na WP:TO i
lokalnych podlinkować do sekcji, gdzie można by ew. zabrać głos :)

Pozdrawiam,

Elfhelm

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym