> Miałam na myśli stronę > http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie , > gdzie do tej pory toczyła się dyskusja, więc moim zdaniem dla spójności > najlepiej byłoby kontynuować ją właśnie tam.
Masz Cancre rację, ale wtedy w dyskusji wikiprojektu dobrze by zrobić sekcję z podobnym podsumowaniem, jak tu na liście, a na WP:TO i lokalnych podlinkować do sekcji, gdzie można by ew. zabrać głos :) Pozdrawiam, Elfhelm _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
