| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Cancre
| Sent: Friday, January 14, 2011 6:38 PM
/
| Ok, wstawiam na TO i do ogłoszeń lokalnych (kawiarenka chyba jest
| zbędna, bo to by mogło spowodować rozdzielenie dyskusji na dwa
| miejsca).

Nie, nie jest zbędna. A jakie dwa miejsca - jedno ewentualnie w kawiarence,
a drugie? Na TO? 

        Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym