W dniu 14 stycznia 2011 18:26 użytkownik Daniel ~ Leinad
<[email protected]> napisał:
>> głosowania, by ją wprowadzić (?).
>
> Głosowanie to ostateczność, wystarczy konsensus, byleby o zmianach
> dowiedziała się jak największa część aktywnej społeczności (info na
> TO, Kawiarence itd.).
>

Dokładnie, myślę, że nie trzeba specjalnego głosowania robić.
Kawiarenka wystarczy.

Karol007

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym