W dniu 14 stycznia 2011 18:26 użytkownik Daniel ~ Leinad <[email protected]> napisał: >> głosowania, by ją wprowadzić (?). > > Głosowanie to ostateczność, wystarczy konsensus, byleby o zmianach > dowiedziała się jak największa część aktywnej społeczności (info na > TO, Kawiarence itd.). >
Dokładnie, myślę, że nie trzeba specjalnego głosowania robić. Kawiarenka wystarczy. Karol007 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
