Dnia 14-01-2011 o godz. 20:43 Tomek napisał(a): > Masz Cancre rację, ale wtedy w dyskusji wikiprojektu dobrze by zrobić > sekcję z podobnym podsumowaniem, jak tu na liście, a na WP:TO i > lokalnych podlinkować do sekcji, gdzie można by ew. zabrać głos :)
Uznałam, że to wiki i jeśli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć, to sobie poradzi i doda nową sekcję albo dopisze do istniejących. Ale proszę bardzo, http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie#Podsumowanie_i_dalsze_uwagi :-) Cancre _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
