Dnia 14-01-2011 o godz. 20:43 Tomek napisał(a):

> Masz Cancre rację, ale wtedy w dyskusji wikiprojektu dobrze by zrobić
> sekcję z podobnym podsumowaniem, jak tu na liście, a na WP:TO i
> lokalnych podlinkować do sekcji, gdzie można by ew. zabrać głos :)

Uznałam, że to wiki i jeśli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć, to 
sobie poradzi i doda nową sekcję albo dopisze do istniejących. Ale 
proszę bardzo, 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie#Podsumowanie_i_dalsze_uwagi
 
:-)

Cancre



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym