Dnia 14-01-2011 o godz. 18:28 Tomek napisał(a):
> Propozycja jest bardzo dobra.
> Można puścić propozycję do WP:BAR (chyba sekcja zasady) z sygnalizacją
> na WP:TO i ewentualnie ogłoszenia lokalne - jak to miało miejsce ze
> stubem. Wg mnie nie jest to konieczne (bo propozycja jest konkretna i
> niekontrowersyjna), a lista oficjalnym kanałem komunikacji, ale
> względy bezpieczeństwa :-)

Ok, wstawiam na TO i do ogłoszeń lokalnych (kawiarenka chyba jest 
zbędna, bo to by mogło spowodować rozdzielenie dyskusji na dwa miejsca).

Cancre



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym