Dnia 14-01-2011 o godz. 18:28 Tomek napisał(a): > Propozycja jest bardzo dobra. > Można puścić propozycję do WP:BAR (chyba sekcja zasady) z sygnalizacją > na WP:TO i ewentualnie ogłoszenia lokalne - jak to miało miejsce ze > stubem. Wg mnie nie jest to konieczne (bo propozycja jest konkretna i > niekontrowersyjna), a lista oficjalnym kanałem komunikacji, ale > względy bezpieczeństwa :-)
Ok, wstawiam na TO i do ogłoszeń lokalnych (kawiarenka chyba jest zbędna, bo to by mogło spowodować rozdzielenie dyskusji na dwa miejsca). Cancre _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
