Dnia 14-01-2011 o godz. 20:16 Dorozynski Janusz napisał(a): > > Nie, nie jest zbędna. A jakie dwa miejsca - jedno ewentualnie w > kawiarence, > a drugie? Na TO?
Miałam na myśli stronę http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie , gdzie do tej pory toczyła się dyskusja, więc moim zdaniem dla spójności najlepiej byłoby kontynuować ją właśnie tam. Cancre _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
