Dnia 14-01-2011 o godz. 20:16 Dorozynski Janusz napisał(a):
> 
> Nie, nie jest zbędna. A jakie dwa miejsca - jedno ewentualnie w
> kawiarence,
> a drugie? Na TO?

Miałam na myśli stronę 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikiprojektu:Prawa_autorskie , 
gdzie do tej pory toczyła się dyskusja, więc moim zdaniem dla spójności 
najlepiej byłoby kontynuować ją właśnie tam.

Cancre



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym