On 01/14/2011 08:04 PM, Karol Głąb wrote: > W dniu 14 stycznia 2011 18:26 użytkownik Daniel ~ Leinad > <[email protected]> napisał: >>> głosowania, by ją wprowadzić (?). >> >> Głosowanie to ostateczność, wystarczy konsensus, byleby o zmianach >> dowiedziała się jak największa część aktywnej społeczności (info na >> TO, Kawiarence itd.). >> > > Dokładnie, myślę, że nie trzeba specjalnego głosowania robić. > Kawiarenka wystarczy.
konsensus nie głosowania :) masti _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
