On 01/14/2011 08:04 PM, Karol Głąb wrote:
> W dniu 14 stycznia 2011 18:26 użytkownik Daniel ~ Leinad
> <[email protected]>  napisał:
>>> głosowania, by ją wprowadzić (?).
>>
>> Głosowanie to ostateczność, wystarczy konsensus, byleby o zmianach
>> dowiedziała się jak największa część aktywnej społeczności (info na
>> TO, Kawiarence itd.).
>>
>
> Dokładnie, myślę, że nie trzeba specjalnego głosowania robić.
> Kawiarenka wystarczy.

konsensus nie głosowania :)

masti

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym