x y pravi:
Aha polno dobrih idej mam.

1) Osebno sem proti tej čudni Blolonski. 1 ne vem od kje ideja da bo zdaj do
mag 1.5 leta manj. A se resno pričauje, da bomo toliko več obdelal v 4 letih
al bo samo manj vsega skupaj

No, ta dva magisterija ne bosta enaka, če Bog da. In če Janša da.

5) Asembler ne sme bit več pod ARS ampak svoj predmet. (ker nimata itak
nobene veze) In sicer v prvem letniku.
-ars 2 vaje("programiranje vi naprav") v drugem ali 3 letniku
-angleščino se skensla. Govoril sem.

Jaz sem pa zato, da se ga ukine in se čim več poudarka da končno uporabni snovi. Ampak vem, ja, to sploh ni mogoče.

LP,
Matjaž

Reply via email to