Mitar wrote:
Zdravo!

1. Če govoriš o morali in eticnem delovanju, potem se dvigas nad
studente in ti sam dolocas kaj je prav in kaj narobe.

Ti trdis, da ce govorim o moralnem in eticnem delovanju, da je to
dviganje nad druge?

Ja ti priporocam da gres izkoristiti lep dan, ker jih spet ne bo nekaj tednov ;-)


Reply via email to