Vi ste res nori...en se namrdne, da mu petek ni všeè,
ker je paè petek in zdej hoète zato kolokvij prestavt.
Kot je Matej napisu...verjetno se folk ne oglaša tud
zarad tega ker sploh ne ve za vašo idejo o prestavitvi
kolokvija in se pripravlja na petek!!! 

Ne vem zakaj morte res èist vsak kolokvij k smo ga
letos pisal prestavt. Datumi se postavijo, da se jih
držimo, ne pa da si zmišljujemo. Enim èetrtek ali pa
kateri drugi datum ne ustreza, ker imajo na faxu
milijon ostalih stvari in bi jim(nam) petek najbolj
ustrezal, pa èeprav je to petek in še zveèer. Ker pa
enim ni všeè pisat v petek, da bodo revèki šli prej
domov, naj bi se pa kolokvij prestavil. Pa kaj vam ni
jasno?!?!?! 

Puste tko kt je in ne drezajte v stvari, ki so zato,
da se jih držite!!!!


Send instant messages to your online friends http://uk.messenger.yahoo.com 

Reply via email to