Razlika je edino ta, da je izpit precej obsežnejši. Imaš 95 minut,
teksta je pa za nekaj več kot 1 stran, kar pri podatkovnem modelu znese
cca 15-20 entitet (v prejšnjih izpitih jih je bilo okoli 10).
Na prvem roku smo morali narisati še en kontekstni diagram podatkovnih
tokov (tega ni veliko) ter procesno logiko za 2 pravili (tukaj si si
lahko katerokoli metodo).
Zadnja naloga je bila normalizacija, ki pa je imela tudi nekaj več
atributov in odvisnosti kot pri starejših izpitih. Mislim, da je nakoncu
prišlo 8 ali 9 entitet.
Sam izpit ni težak, ti pa zelo zelo hitro zmanjka časa.
LP, Tadej
a pravi:
Je kdo opravljal IS v prvem roku? Kaj lahko letos pricakujemo na izpitu,
ce kdo ve, ce se je karkoli spremenilo od lani??
a.