re On Sun, 2006-06-25 at 12:26 +0200, Tadej Štajner wrote: > Razlika je edino ta, da je izpit precej obsežnejši. Imaš 95 minut, > teksta je pa za nekaj več kot 1 stran, kar pri podatkovnem modelu > znese cca 15-20 entitet (v prejšnjih izpitih jih je bilo okoli 10).
Huh, pa a se ni zdaj celo cas nekaj skrajsal .. fino. Super, so si to zastavili. > > Na prvem roku smo morali narisati še en kontekstni diagram podatkovnih > tokov (tega ni veliko) ter procesno logiko za 2 pravili (tukaj si si > lahko katerokoli metodo). Katere vse diagramske tehnike pa pridejo v postev? Kaj UML pride tudi v postev? Je Rupnik kaj rekel, ker kolikor mi je znano se ga ni jemalo na nobenih avditornih vajah, ali se pac motim? Vsaj lani ne. > > Zadnja naloga je bila normalizacija, ki pa je imela tudi nekaj več > atributov in odvisnosti kot pri starejših izpitih. Mislim, da je > nakoncu prišlo 8 ali 9 entitet. Hmm .. so kje kaksne pametne vaje (pomoznosti z resitvami), kar se normalizacije tice? Ker tisto kar je bilo na avditornih vajah je bolj bogo, pa se IMO je cisto drugace kot pri PB. > > Sam izpit ni težak, ti pa zelo zelo hitro zmanjka časa. To verjamem, to je bil problem ze lani .. a. -- BOFH excuse #288: Hard drive sleeping. Let it wake up on it's own...
