re

On Sun, 2006-06-25 at 12:26 +0200, Tadej Štajner wrote:
> Razlika je edino ta, da je izpit precej obsežnejši. Imaš 95 minut, 
> teksta je pa za nekaj več kot 1 stran, kar pri podatkovnem modelu
> znese cca 15-20 entitet (v prejšnjih izpitih jih je bilo okoli 10).

Huh, pa a se ni zdaj celo cas nekaj skrajsal .. fino. Super, so si to
zastavili. 
> 
> Na prvem roku smo morali narisati še en kontekstni diagram podatkovnih
> tokov (tega ni veliko) ter procesno logiko za 2 pravili (tukaj si si
> lahko katerokoli metodo).

Katere vse diagramske tehnike pa pridejo v postev? Kaj UML pride tudi v
postev? Je Rupnik kaj rekel, ker kolikor mi je znano se ga ni jemalo na
nobenih avditornih vajah, ali se pac motim? Vsaj lani ne.
> 
> Zadnja naloga je bila normalizacija, ki pa je imela tudi nekaj več 
> atributov in odvisnosti kot pri starejših izpitih. Mislim, da je
> nakoncu prišlo 8 ali 9 entitet.

Hmm .. so kje kaksne pametne vaje (pomoznosti z resitvami), kar se
normalizacije tice? Ker tisto kar je bilo na avditornih vajah je bolj
bogo, pa se IMO je cisto drugace kot pri PB.
> 
> Sam izpit ni težak, ti pa zelo zelo hitro zmanjka časa. 

To verjamem, to je bil problem ze lani ..

a.

-- 
BOFH excuse #288:

Hard drive sleeping. Let it wake up on it's own...


Reply via email to