Večina informatikov, da bi šla na hardware? Težko verjetno... Vsaj men ne
pade to na pamet...

LP, Domen

On 1/25/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zaenkrat naj povem samo to, da mi na kraj pameti ne pade, da bi šel na
katerokoli drugo smer. :-)

LP,
Matjaž

On 1/25/07, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Jaz sem tut takoj protestirala, pa mi je pojasnil, da so morali zbrati
> samo 13 poklicev, da pa bojo mogoce kasneje še kakšne.
> Očitno pa ne moreš združit dveh poklicev notri (recimo izbran je bil
> kuhar, pa niso mogl se natakarja zraven posnet, je dal za
> primer....upam, da ni mislil, da smo mi natakarji v primerjavi z
> informatiki).
>
> Sploh pa si izbrala pravo smer. Vecina informatikov, ki sem jih v
> zadnjih dnevih vprasala, zakaj so sli tja, je na koncu izjavila: mi je
> zal, da nisem sel/sla na hardware....in potem se clovek kr mal zamisli.
> BDW ce se kak informatik oglasi in pove kaj je zabavnega pri vas na
> informatiki, bom zelo zelo vesela, ker pri dosedanjem poizvedovanju, bi
> tko vsi radi prisli k nam.
> lp
> Mojca
>
> Navajanje Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> > A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la :'(
> > No ja, vazn da mi je vsec :)
> >
> > Ana
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Mojca
> > Galun
> > Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki
> >
> > Zivjo!
> >
> > Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim
> > predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
> > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
> > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
> > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
> > 25.februarja enkrat.
> > Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.
> >
> > Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem
> > kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
> > Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
> > Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko
so
> > snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
> > o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je
> > zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se
> > kancek romantike med njima:).
> >
> > Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz.
> > gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
> > Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se
> > odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.
> >
> > lp
> > Mojca
> >
> >
> >
>
>
>
> ----------------------------------------------------------------
> This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.
>
>
>
>

Reply via email to