Večina informatikov, da bi šla na hardware? Težko verjetno... Vsaj men ne pade to na pamet...
LP, Domen On 1/25/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zaenkrat naj povem samo to, da mi na kraj pameti ne pade, da bi šel na katerokoli drugo smer. :-) LP, Matjaž On 1/25/07, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Jaz sem tut takoj protestirala, pa mi je pojasnil, da so morali zbrati > samo 13 poklicev, da pa bojo mogoce kasneje še kakšne. > Očitno pa ne moreš združit dveh poklicev notri (recimo izbran je bil > kuhar, pa niso mogl se natakarja zraven posnet, je dal za > primer....upam, da ni mislil, da smo mi natakarji v primerjavi z > informatiki). > > Sploh pa si izbrala pravo smer. Vecina informatikov, ki sem jih v > zadnjih dnevih vprasala, zakaj so sli tja, je na koncu izjavila: mi je > zal, da nisem sel/sla na hardware....in potem se clovek kr mal zamisli. > BDW ce se kak informatik oglasi in pove kaj je zabavnega pri vas na > informatiki, bom zelo zelo vesela, ker pri dosedanjem poizvedovanju, bi > tko vsi radi prisli k nam. > lp > Mojca > > Navajanje Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>: > > > A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la :'( > > No ja, vazn da mi je vsec :) > > > > Ana > > > > -----Original Message----- > > From: [EMAIL PROTECTED] > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca > > Galun > > Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM > > To: FRIClist > > Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki > > > > Zivjo! > > > > Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim > > predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev. > > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in > > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena > > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do > > 25.februarja enkrat. > > Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima. > > > > Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem > > kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji. > > Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,... > > Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so > > snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico > > o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je > > zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se > > kancek romantike med njima:). > > > > Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz. > > gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju. > > Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se > > odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu. > > > > lp > > Mojca > > > > > > > > > > ---------------------------------------------------------------- > This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program. > > > >
