V drugi polovici februarja bom imela vec casa - ce boste takrat rabili igralko iz informatike, se javljam. Ideje za scenarij nimam.
Jaz sem vesela, da sem na informatiki (no, kaksne cetrte smeri zal ni bilo na voljo ... ;-)), nikakor ne bi hotla na hardware ali software. Verjamem pa, da ob vseh teh cudnih seminarskih in domacih nalogah marsikoga mine. Pejte uzivat na sneg (tisti, ki ste si ga zelel) in pozdravcek! Vesna
