V drugi polovici februarja bom imela vec casa - ce boste takrat rabili igralko 
iz informatike, se 
javljam. Ideje za scenarij nimam.

Jaz sem vesela, da sem na informatiki (no, kaksne cetrte smeri zal ni bilo na 
voljo ... ;-)), nikakor 
ne bi hotla na hardware ali software. Verjamem pa, da ob vseh teh cudnih 
seminarskih in 
domacih nalogah marsikoga mine.

Pejte uzivat na sneg (tisti, ki ste si ga zelel) in pozdravcek!

Vesna

Reply via email to