Zaenkrat naj povem samo to, da mi na kraj pameti ne pade, da bi šel na
katerokoli drugo smer. :-)

LP,
Matjaž

On 1/25/07, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jaz sem tut takoj protestirala, pa mi je pojasnil, da so morali zbrati
samo 13 poklicev, da pa bojo mogoce kasneje še kakšne.
Očitno pa ne moreš združit dveh poklicev notri (recimo izbran je bil
kuhar, pa niso mogl se natakarja zraven posnet, je dal za
primer....upam, da ni mislil, da smo mi natakarji v primerjavi z
informatiki).

Sploh pa si izbrala pravo smer. Vecina informatikov, ki sem jih v
zadnjih dnevih vprasala, zakaj so sli tja, je na koncu izjavila: mi je
zal, da nisem sel/sla na hardware....in potem se clovek kr mal zamisli.
BDW ce se kak informatik oglasi in pove kaj je zabavnega pri vas na
informatiki, bom zelo zelo vesela, ker pri dosedanjem poizvedovanju, bi
tko vsi radi prisli k nam.
lp
Mojca

Navajanje Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:

> A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la :'(
> No ja, vazn da mi je vsec :)
>
> Ana
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca
> Galun
> Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki
>
> Zivjo!
>
> Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim
> predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
> V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
> študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
> darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
> 25.februarja enkrat.
> Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.
>
> Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem
> kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
> Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
> Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so
> snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
> o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je
> zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se
> kancek romantike med njima:).
>
> Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz.
> gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
> Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se
> odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.
>
> lp
> Mojca
>
>
>



----------------------------------------------------------------
This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.




Reply via email to