Kar se novega programa tice, bi jaz rekel samo to, da je terba program v
celoti temeljito premisliti in se usesti s profesaorji ter dogovoriti kako
in kaj bi delo potekalo. Na živce mi gre, da imamo na urniko polno vaj, ki
jih v resnici ni, pol nas pa za vaje kr filajo s seminarskimi. Sej razumem,
da moras sam tut kej narest, ampak dosti lazje je, ce ti nekdo to pokaza.
Pri grafiki bi nas lahko naucili delati v 3D studiu (sej nekateri res ze
obvladajo, sam vsi pa ne, al pa bi delali se kej kompleksnejsega ...), pri
OS bi lahko naprimer nam antilinuxasom malce predstavili ta sistem in kako
se ga da prilagoditi sebi ... Tako tudi ne vem zakaj so vaje pri vodenju
projektov, če Jaklič vse zrihta v času predavanj ... Druga skrajnost
- naprimer pri OTI pa so vaje uvedli šele letos, ki pa so se mi zdele nujno
potrebne in povrh še zaradi dobrega asistenta zelo v redu!
No kar se pa tice kvalitete in izvedbe predavanj, pa smo ze tako v eni drugi
temi bili sklepcni, da bi bilo najbolje zamenjati 80% predavateljev ...

Tako da, tu vas, nas, kogarkoli že, čaka še veliko dela, sploh, če bi radi,
da je študij poleg tega da je zanimiv, tudi kvaliteten!

LP Andraž

Reply via email to