na ta nacin ne mors niti slucajno uvest tekega napredka v programu ce
vedno gledas na tiste ki so prej delal kao isti program. glede na to
kokliko birokracije in casa je potrebnih da se zamenja samo en predmet
se mi zdi smiselno da se zgrabi priloznost in se radikalno spremeni
vse skupi ker trenutni program pac ni ql. tisti pa ki so umes par let
delali in potem hocjo kar na enkrat koncat faks pa so si itak sami
krivi

On 4/18/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi,
da bi moral bit program vsaj približno isti.



--
Luka Čehovin
http://luka.tnode.com

Reply via email to