bi blo dobr met dva locena predmeta eno asembler, eno ars?
Ta predmet mi ni bil prevec usec. Zato razmisljam v tej smeri.
Pa se najrajs bi ga imel pred arhitekturo. Sam ce bi bil samostojem predmet, bi 
mogu bit zadost tezak. Hitr bi not prsu cevovod. In tuki bi bla mogoce meja.

Zdej ne vem kak je to al je program ze sprejet al ne... To je moja zamisel.

Glede matematicnih predmetov je prov da se jih zmanjsa. Sam to pomen da se tut 
vsebina skrci in ne samo skrajsa cas predavanj oziroma vaj.

Marko

       
---------------------------------
Ahhh...imagining that irresistible "new car" smell?
 Check outnew cars at Yahoo! Autos.

Reply via email to