Zdravo!

> Kaj nisi enkrat rekel, da bodo na FRI Bolonjski program uvedli s
> šolskim letom 2008/2009? (torej: naslednje šolsko leto ga še naj ne bi
> bilo, potem pa že). Šolsko leto 2009/2010 je namreč skrajni rok, ki ga
> je postavila Vlada RS, kar ne pomeni, da moramo ravno šele takrat
> uvesti bolonizacijo.

Ampak ocitno ga bomo kar uporabili.


Mitar


Reply via email to