Zdravo! > Kaj nisi enkrat rekel, da bodo na FRI Bolonjski program uvedli s > šolskim letom 2008/2009? (torej: naslednje šolsko leto ga še naj ne bi > bilo, potem pa že). Šolsko leto 2009/2010 je namreč skrajni rok, ki ga > je postavila Vlada RS, kar ne pomeni, da moramo ravno šele takrat > uvesti bolonizacijo.
Ampak ocitno ga bomo kar uporabili. Mitar
