W liście z wto, 23-12-2003, godz. 19:21, Jacek Konieczny pisze: > Zdaje się że w GRUBie nie da się graficznego menu wyłączyć (przynajmniej > mnie się nie udało) i musiałem go sobie przekompilować bez niektórych > patchy, żeby na moim serwerze wogóle dało się tego używać. Jeżeli ten > bootsplash miałby wyglądać podobnie....
bootsplash ladnie zignoruje wszystko, gdy nie bedzie mial sie gdzie pojawic... BTW, czy uruchamiacie fb na serwerach? pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
