=?iso-8859-2?Q?Pawe=B3_=AFurowski?= wrote: > W liście z wto, 23-12-2003, godz. 19:21, Jacek Konieczny pisze: > > Zdaje się że w GRUBie nie da się graficznego menu wyłączyć (przynajmniej > > mnie się nie udało) i musiałem go sobie przekompilować bez niektórych > > patchy, żeby na moim serwerze wogóle dało się tego używać. Jeżeli ten > > bootsplash miałby wyglądać podobnie.... > > bootsplash ladnie zignoruje wszystko, gdy nie bedzie mial sie gdzie > pojawic... BTW, czy uruchamiacie fb na serwerach?
PPC-owcy musza. Zeby miec konsole tekstowa... -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
