W liście z wto, 23-12-2003, godz. 19:28, robert j. wozny pisze: > > bootsplash ladnie zignoruje wszystko, gdy nie bedzie mial sie gdzie > > pojawic... BTW, czy uruchamiacie fb na serwerach? > > a mamy wybór? nie istnieje coś takiego jak tryb tekstowy 8=]... > choć... możemy użyć "OF-fb"... ale to nie ta bajka 8=P
nie wiem czy to podejscie okolo-x86-owe, ale na swoim serwerku w rc-boot nie przekazalem vga=cos i mam, tak mi sie wydaje ze to to, tryb tekstowy... pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
