On Sun, Jan 18, 2004 at 09:17:12PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > Jeszcze trochę - rozruch jest w toku... > > Khekhem. Do pld można władować dowolną ilość architektur, tylko (a) po co i PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc. Zauwaz ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - po co tworzyc kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili oficjalnie chyba tylko dwie - Debian i PLD.
> (b) czy jest to warte dodatkowej roboty? duzo tej roboty? Nie sadze.. Wlasnie dzieki trzymaniu sie odpowiednich regul. I niech tak zostanie... Zauwaz jak szybko zostalo sportowane amd64. I to przy jak niewielkim wysilku - bralo w tym udzial moze z 10 ludzi. Z ia64 bedzie jeszcze mniej problemu. A zreszta.. Jak jest ciekawe wyzwanie to sadze ze zawsze sie znajda chetni ;) Oczywiscie ze nie ma sensu portowac pld na arch ktora praktycznie nie istnieje i nie ma maszyn - to bylaby sztuka dla sztuki. Ale w momencie gdy jest mocna maszyna, cos do testow, perspektywa na kolejne maszynki.. czemu nie? > (no i (c), czy wystarczy miejsca na ftpie :) ankry mowil ze ma 200GB na pld. wiec moze zamiast robic pelny round-robin przeniesc do niego pld+iso, a z ep wyrzucic iso? > Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć. -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
