On Tue, Jan 20, 2004 at 03:03:23PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc. Zauwaz > > ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - po co tworzyc > > kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili oficjalnie chyba tylko dwie - > > Debian i PLD. > > Chodziło mi raczej o to kto tego będzie używał. Z tekstu zrozumiałem, że blues > ma maszynki, które może przeznaczyć na buildery pld, a nie że będzie na tym > pld używał. A takie s390 to nie jest chyba coś, czego któryś z deweloperów > używa (?), a robienie dla samego robienia się mija z celem :) gdyby używał pewnie już by port był ;) a robienie dla samego siebie... czy nei tak się zaczynało z ppc/alphą/sparcem? ;) Dopóki nie ma portu - nie ma użytkowników. Jest port - po jakimś czasie się userzy znajdą ;) i za niewielką cenę (jakieś 2-3GB na ftp plus troszkę czasu bluesa i developerów ;) mozna znaleźć nowe zastosowanie dla pld. Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę żeby była piorunująca ;)
> > Oczywiscie ze nie ma sensu portowac pld na arch ktora praktycznie nie > > istnieje i nie ma maszyn - to bylaby sztuka dla sztuki. Ale w momencie > > gdy jest mocna maszyna, cos do testow, perspektywa na kolejne > > maszynki.. czemu nie? > > Ja na to patrzę z trochę innej perspektywy. Otóż obecnie mam tak skrypty > ustawione, że domyślnie przenoszone są pakiety, które zbudowały się wszędzie, > a w pozostałych przypadkach patrzę ręcznie na każdy pakiet. Teraz to nie jest > problem, jeśli ktoś na bierząco trzyma rękę na pulsie (tak jak jajcuś & parę > osób z amd64), ale robi się problem, jeśli ja przy przenoszeniu pakietów > muszę się wstrzymać, napisać co się nie zbudowało i czekać, aż ktoś to > zupdejtuje (lub nie). No to co? Jeden pakiet w tą czy w tą jeżeli będzie tydzień później nikogo nie zbawi. btw - możesz gdzieś umieszczać to czego gdzie brakuje? ostatnio w buildlogach się pogubiłem - co jest poprawione, co nie, co trafiło na buildery, a co jeszcze musi trafić itepe. Chociażby w swoim blogu :p -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
