On Mon, Jan 19, 2004 at 12:15:29AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> > > > (no i (c), czy wystarczy miejsca na ftpie :)
> > > ankry mowil ze ma 200GB na pld. wiec moze zamiast robic pelny
> > > round-robin przeniesc do niego pld+iso, a z ep wyrzucic iso?
> > 
> > To jest zajebisty pomysł! Ankry - potwierdzasz?
> 
> Od pomyslu do realizacji daleka droga.
> Poza tym watpie, by maszynka wydolila (to 200GB slamazarne jest...)
phi ;)
kto tam sie przejmuje predkoscia... :>
to ide czy scsi? jeden dysk czy jakas macierz?

>   Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym