On Mon, Jan 19, 2004 at 12:15:29AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > (no i (c), czy wystarczy miejsca na ftpie :) > > > ankry mowil ze ma 200GB na pld. wiec moze zamiast robic pelny > > > round-robin przeniesc do niego pld+iso, a z ep wyrzucic iso? > > > > To jest zajebisty pomysł! Ankry - potwierdzasz? > > Od pomyslu do realizacji daleka droga. > Poza tym watpie, by maszynka wydolila (to 200GB slamazarne jest...) phi ;) kto tam sie przejmuje predkoscia... :> to ide czy scsi? jeden dysk czy jakas macierz?
> Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
