[EMAIL PROTECTED] wrote: > On Mon, Jan 19, 2004 at 07:17:12AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > > To jest zajebisty pomysł! Ankry - potwierdzasz? > > > > > > > > Od pomyslu do realizacji daleka droga. > > > > Poza tym watpie, by maszynka wydolila (to 200GB slamazarne jest...) > > > phi ;) > > > kto tam sie przejmuje predkoscia... :> > > > to ide czy scsi? jeden dysk czy jakas macierz? > > > > Macierz RAID5 na 6 dyskach IDE. Ale chodzacych w PIO... > > ~20 MBps przy liniowym odczycie. > Hm.. dlaczego pio? > nie działa inaczej? Może inne jądro?
Napisalem, ze mazierz ZEWNETRZNA. Watpie, zeby wymiana firmware pomogla. Podejrzewam, ze kontrolery nie obsluguja 48-bitowego adresowania w trybie DMA i jest fallback do PIO. BTW: procesor tam to ZTCP i740. -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
