On Mon, Jan 19, 2004 at 07:17:12AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> > > > To jest zajebisty pomysł! Ankry - potwierdzasz?
> > > 
> > > Od pomyslu do realizacji daleka droga.
> > > Poza tym watpie, by maszynka wydolila (to 200GB slamazarne jest...)
> > phi ;)
> > kto tam sie przejmuje predkoscia... :>
> > to ide czy scsi? jeden dysk czy jakas macierz?
> 
> Macierz RAID5 na 6 dyskach IDE. Ale chodzacych w PIO...
> ~20 MBps przy liniowym odczycie.
Hm.. dlaczego pio?
nie działa inaczej? Może inne jądro?

>   Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym