On Mon, Jan 19, 2004 at 07:17:12AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > To jest zajebisty pomysł! Ankry - potwierdzasz? > > > > > > Od pomyslu do realizacji daleka droga. > > > Poza tym watpie, by maszynka wydolila (to 200GB slamazarne jest...) > > phi ;) > > kto tam sie przejmuje predkoscia... :> > > to ide czy scsi? jeden dysk czy jakas macierz? > > Macierz RAID5 na 6 dyskach IDE. Ale chodzacych w PIO... > ~20 MBps przy liniowym odczycie. Hm.. dlaczego pio? nie działa inaczej? Może inne jądro?
> Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
