Z nase strani ni dvoličnosti. Predavanj ni nikoli nihče hvalil. Je pa res, da delujemo po principu: če je cena ugodna, vzames tud manjso kakovost - in to na vseh področjih življenja, ne sam pri izobraženo pijanih madžarih.
In če se počuti, da mora izpolnjevat svoje delo, potem bi ga lahko začel izpolnjevat že med letom. Da o ustnem in pisnem dogovoru med študenti in profesorjem ne govorim! Do danes zjutraj je bila objava na spletni strani, da ustnih NI! Gre se za zmišljevanje profesorja in čisto podjebavanje študentov. Danes tako, jutri drugače. Jaz piskam, ti skačeš. Kdo v tem primeru izsiljuje in kdo ne, je pa stvar neenakopravne debate. Lp, -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Thursday, June 01, 2006 5:25 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika Zdravo! > Kje je zdej una mojca galunova s študentskim svetom? > Komu in kje oddam pritožbo čez delovanje profesorja? Ko ste pa imeli moznost izponjevati ankete, pa ste ga vsi lepo ocenjevali. Sedaj pa imate. Za njega veljajo predvsem FMF ankete, saj je tam zaposlen. Vi se tudi tako lepo po vetru obracate. Dokler je izgledalo, da boste kaj od tega lahko imeli, se niste nic pritozevali. Sedaj pa se bi kar zaceli pritozevati cez njegovo delo, ko se je odlocil, da bo preverjal znanje. Temu se rece dvolicnost. Profesor se lahko vedno odloci, da bo preverjal znanje. Tudi ce prvo rece, da ga verjetno ne bo. Ker lahko opazi, da se teorije nismo naucili in da zeli, da se bi jo. In tu opravlja samo svoje delo. Torej ce bi vi ankete izpolnjevali tako, da bi odrazale resnicno stanje, potem bi se z njimi lahko kaj delalo. Glede na to, da pa jih uporabljate le kot sredstvo izsiljevanja, pa so zaradi tega popolnoma nekoristne za karkoli, ker ne odrazajo realnega stanja. Mitar
