On Tue, Dec 23, 2003 at 09:15:35PM +0100, robert j. wozny wrote:
> Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>:
> >> bootsplash ladnie zignoruje wszystko, gdy nie bedzie mial sie gdzie
> >> pojawic... BTW, czy uruchamiacie fb na serwerach? 
> > PPC-owcy musza. Zeby miec konsole tekstowa...
> 
> sparc'owcy tez... nie wiem jak to jest na alpha...

Jak na pececie - startuje w trybie tekstowym (a przynajmniej tak
wygląda), framebuffer można włączyć opcjonalnie (jeśli jest dostępny dla
używanej karty, bo vesafb jest x86-only).


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym