On Tue, Dec 23, 2003 at 09:15:35PM +0100, robert j. wozny wrote: > Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>: > >> bootsplash ladnie zignoruje wszystko, gdy nie bedzie mial sie gdzie > >> pojawic... BTW, czy uruchamiacie fb na serwerach? > > PPC-owcy musza. Zeby miec konsole tekstowa... > > sparc'owcy tez... nie wiem jak to jest na alpha...
Jak na pececie - startuje w trybie tekstowym (a przynajmniej tak wygląda), framebuffer można włączyć opcjonalnie (jeśli jest dostępny dla używanej karty, bo vesafb jest x86-only). -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
