Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>: >> > PPC-owcy musza. Zeby miec konsole tekstowa... >> sparc'owcy tez... nie wiem jak to jest na alpha... > Moja inicjuje BIOS karty, wiec dziala jak w PC. > Inna sprawa, ze potrafi sie tez zbootowac z konsoli szeregowej.
sparki, ppc tez da się z konsoli szeregowej odpalić... (nawet mają w OF/OBP możliwość ustawienia screen=tty0....) - mimo, iż "inicjalizują" "BIOS" karty... to jednak dalej już FB jedzie... -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
