On Tue, 23 Dec 2003 18:51:34 +0100
Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> > 
> 
> to po co wydawac wogole dystrybuje moze ?
> Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze
> poprawi.

Hmm, nie popadajmy w skrajności..

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym