On Tue, 23 Dec 2003 18:51:34 +0100 Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > > to po co wydawac wogole dystrybuje moze ? > Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze > poprawi. Hmm, nie popadajmy w skrajności.. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
