W dniu 15 stycznia 2011 16:38 użytkownik Cancre <[email protected]> napisał:
> Dnia 15-01-2011 o godz. 16:05 Tomasz Ganicz napisał(a):
>
>> No albo zostawić właśnie ten 24-godzinny okres karencji. Wtedy jest
>> szansa, że IP nawet zareaguje na szablon w utworzonym przez niego
>> arcie. Nie jest to wielki problem - przecież można zrobić kategorię i
>> raz na dobę usuwać z niej wszystkie arty. Tak to zdaje się działa na
>> Commons.
>
> Czyli że co? Admin - zamiast kasować nowe hasło z ewidentnym NPA -
> będzie wstawiać szablon EK? :-)

Niech szablon NPA wstawia kategorię, którą się będzie czyściło po
upływie ustalonego czasu, bo faktycznie, jeśli akcja rozgrywa się za
szybko to IP czy nowy user nawet nie wie co się tak naprawdę dzieje.
Tylko dlatego jestem za małym opóźnieniem czasowym w kasowaniu NPA.

Podobnie zresztą w maju zeszłego roku rozmawialiśmy na temat nowych
artów bez źródeł. Mechanizm miał wymusić uźródawianie nowych artykułów
pod groźbą jego skasowania.

Karol007

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym