>Tudi meni ni jasno, zakaj so se uklonili. Verjetno je to kaksna 
>politika
>v ozadju in so se pac tako odlocili. Ali pa so bili studentski 
>argumetni
>preprosto premocni. In to je tudi lepa demonstracija za njih, kako
>"poslusajo" studente.


Ma v kaj ste to zdej sprevrgli....

Kaksna politika. Vaje na VS za OPROG1 so bile obupne, kar je pokazala 
tudi anketa ki smo jo izvedli. S tem se je strinjal tudi mahnic in je 
zato zadnji 2 uri ponavljal namesto da bi sel naprej z snovjo 
(nadaljevalo se bo potem pri OPROG2 z to snovjo). To je bil zdej samo 
trenuten ukrep, bolj pomembno je da je rekel da se bo na vajah dalo 
vec poudarka na prakticnem resevanju nalog - kar je pomembno ravno za 
zacetnike ki so bistvo tea problema. 

Sej sem ze na svojem tecaju ravno to od vseh slisal - da ni stvar v 
volji ali pa lenobi - ampak da jih programiranja na vajah sploh ne 
ucijo in jih zato domace naloge tako lovijo.

Okej res je da jih cakajo potem se tezje stvari naprej v 2. letniku in 
bo kdo reku da tako ali tako moras na ta faks z predznanjem prit - ja 
zakaj pa pol na dnevu odprtih vrat tko sladko zagotavljajo da ni 
problema ce si iz gimnazije ali ekonomske saj je program lepo 
zastavljen za zacetnike?

Ne zagovarjam krcenje programa ampak da se faks bolj aktivno potrudi 
za zacetnike. In ravno to smo skusali doseci s tem.

lp
Dane



Reply via email to