Zdravo!

> Danes sem bil pri njem na govorilnih in je rekel, da takoj ko nas
> razdeli po abecedi v 2 ali 3 skupine, bo obesil sezname. Ponavljam,
> seznami ne bodo prazni. Rekel je, da bodo ustni v sredo zjutraj, okrog
> poldneva bo "luknja", ker ima nek zagovor diplomske, potem pa naprej.
> Za drugo skupino bodo ustni v četrtek, za morebitno tretjo pa v petek.
> Ko sem ga vprašal, če bodo seznami na internetu, je rekel, da se bo
> potrudil. Ja. Še moja slutnja: večini bo samo vpisal oceno.

Da, na zacetku je tudi meni trdil, da bo on pripravil sezname. Potem sva
se pa dogovorila, da se bo mozno napisati (ker sem jaz trdil, da ni
dobro, da on doloci vnaprej - on je trdil, da je to boljse za studente).
Bomo videli. Mogoce se je predomislil.


Mitar

Reply via email to